הפניקס

הפניקס

1.4166666666666667 /5
 • 10

  1
 • 1

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 1

  5

אודות

“הפניקס” היא מחברות הביטוח הוותיקות בארץ – למעשה, היא הוקמה והחלה לפעול בשנת 1949, ממש שנה אחת לאחר קום המדינה. מאז ועד היום, ניראה שבין חברות הביטוח שמופעלות על ידי סוכנים, הפניקס היא מהבולטות והחזקות בשוק הישראלי. למשל, בדירוג השנתי של חברת דן אנד בראדסטריט לשנת 2020, הגיעה הפניקס למקום השלישי (אחרי הראל ומגדל) עם יותר מ – 11 מיליארדי שקלים של פרמיות המנוהלות בחברה וכמעט 5,000 מועסקים. החברה מוקמה במקום השלישי באותו מדרג גם בשנת 2019 ובשנת 2018.

“הפניקס חברה לביטוח” מנוהלת על ידי חברת “הפניקס אחזקות”, שבבעלותה גם בית ההשקעות “אקסלנס”, חברת “מהדרין בע”מ” שהיא חברת אחזקות בתחום החקלאות בישראל (ובמיוחד בחקלאות של פירות הדר), וחברת “עד 120 מרכזי מגורים לאוכלוסיה המבוגרת בע”מ”, שאפשר להבין משמה בבירור אילו שירותים היא מציעה.

שירותי הביטוח של הפניקס הם נרחבים ומגוונים. הפניקס תשמח להציע לכם ביטוחי רכב, ביטוחי דירה, ביטוחי דירה, ביטוח נסיעות לחו”ל, ביטוחי משכנתא, ביטוח חיים ועוד. בתוך היצע המוצרים של הפניקס, תמצאו גם היצע נרחב של מוצרי השקעה וחיסכון כמו למשל מוצרי גמל והשתלמות, חיסכון ופנסיה. מתחת מטריית שירותי הפניקס תמצאו גם את האפשרות לשירותי ברוקראז’ וניהול תיקי השקעות, מבית אקסלנס.

על פי אתר רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון, שם מתפרסמים מידי תקופה ממצאי מדד השירות של חברות הביטוח, מדד שנקבע לפי שביעות הרצון וחוות דעת של לקוחות עבור חברות הביטוח בארץ, קל לראות שהפניקס מככבת בראשן של רשימות רבות: היא מופיעה במקום השני בביטוח בריאות (אחרי ביטוח ישיר, בהפרש של שתי נקודות); במקום השני בביטוח נסיעות לחו”ל (אחרי ביטוח ישיר, בהפרש של נקודה); במקום השני בביטוח סיכון (אחרי ביטוח ישיר, בהפרש של נקודה); ובמקום השני בביטוח אבדן כושר עבודה, באותו ציון עם המקום הראשון – חברת הביטוח כלל.

גם חברת הפניקס, כמו כל המתחרות בתחום הביטוח שסקרנו, מציעה מענה מצוין ללקוחות שדווקא מעדיפים לעשות את זה בעצמם – ממשק אינטרנטי ידידותי, נגיש ונוח במיוחד לתפעול, עם אפשרויות מקיפות לביצוע כל פעולה שרק תחשבו עליה, כולל כמובן רכישת פוליסות ביטוח בעלויות נמוכות ובהנחות מיוחדות דרך אתר האינטרנט, מעקב אחר תביעות – ואפילו ייעוץ אונליין לפני הגשת תביעה. מי שמעדיף לקבל שירות טלפוני מאיש שירות, ישמח בוודאי לשמוע שזמני ההמתנה למענה הטלפוני בממוצע עומדים על דקה וארבעים שניות – גם נתון זה לקוח מבדיקות רשות שוק ההון הביטוח והחיסכון.

שביעות רצון עפ"י תגובות באתר

 • 10

  1
 • 1

  2
 • 0

  3
 • 0

  4
 • 1

  5

יתרונות וחסרונות

 • תשלום תביעות מהיר, ממשק דיגיטלי נוח, מבצעים מרשימים למבטחים דרך האתר.
 • על פי נתוני מדד השירות של חברות הביטוח, ניראה שבתחום המענה הטלפוני והטיפול בלקוחות, לחברה יש לאן לצמוח.

בשורה התחתונה

“הפניקס חברה לביטוח” מנוהלת על ידי חברת “הפניקס אחזקות”, שבבעלותה גם בית ההשקעות “אקסלנס”, חברת “מהדרין בע”מ” שהיא חברת אחזקות בתחום החקלאות בישראל (ובמיוחד בחקלאות של פירות הדר), וחברת “עד 120 מרכזי מגורים לאוכלוסיה המבוגרת בע”מ”, שאפשר להבין משמה בבירור אילו שירותים היא מציעה.

ביקורות אחרונות

To: הפניקס

11.02.2024

נס
חברה גרועה למשוך קופת גמל שבועיים

To: הפניקס

11.02.2024

נס
חברה הכי גרועה מתחמקת מלשחרר כספי קופת גמל כבר שבועיים לא להתקרב

To: הפניקס

11.02.2024

עקיבא
שירות לקוחות הגרוע ביותר שקיים בשוק

To: הפניקס

11.02.2024

דליה דוד
חווית שירות מזעזעת שעות בניסיונות להשיגם בוואטס וטלפונית מעולים במחיר כל עוד אין ארוע ביטוחי - אבל כשזה מגיע, לא שווה את ההטבה במחיר בנוסף, שימו לב לאותיות הקטנות בפוליסת הביטוח, פוליסה דרקונית עם מלא סייגים.

To: הפניקס

11.02.2024

יוסף לישנר
חבל שלא ‏התאמצתי לבדוק חוות דעת קודמות על חברת הפניקס בקיצור נכון שזה זול אבל זול זה יקר אפס שירות אפס תיקון תקלות חבל על הכסף עדיף לזרוק את זה ולא להצטער אחר כך ממליץ לכולם לא להתקרב לחברה הזו פשוט בושה וחרפה ובפרט חברת הבת נזקי מים שלהם אפס שירות אפס תיקונים

הפניקס – מעל 70 שנים של פעילות בשוק הישראלי

עם קצת פחות מ – 5,000 מועסקים בשנת 2020, אפשר להניח שנציגי חברת הפניקס יהיו שם עבורכם, בטווח עצום של שירותים שאתם עשויים להצטרך: החל מביטוחים שונים, וכלה במוצרי השקעה. החברה חולשת על נתח גדול של ביטוחים בארץ, ומבחינת נכסים על פי סקר BDI לשנת 2020, החברה מדורגת במקום הרביעי בארץ.

הפניקס מציעה מגוון ביטוחים שאפשר להרגיש ש”יש להם גב”. התחושה שקיבלנו, גם בשיחה עם נציגי שירות (אקראיים, חייבים לציין) וגם בבחינה מעמיקה של אתר האינטרנט וממשקי השירות של החברה, היא תחושה של וותק ומסורת פעילות רבת שנים. במילים אחרות, המסר שעבר אלינו הוא: “אתם יכולים לסמוך עלינו”. במובן הזה, הפניקס עושה היטב את מה שהיא עושה – אבל היא לא מוכרת ללקוח מסרים של חדשנות, ייחוד או חשיבה מחוץ לקופסה. להיפך – מדובר בחברה ששנות הפעילות הרבות שלה הן הכוח העיקרי שלה בשוק.

יש לכם ביטוח בחברת הפניקס? ביקורת? חוות דעת חיובית או שלילית? נשמח לשמוע, ולפרסם את מה שלמדתם מניסיונכם, לטובת בחירה כלכלית יותר של מי שיבואו אחריכם!

ישר ולעניין – רשימת מוצרי הביטוח והחיסכון ש”הפניקס” מציעה

באתר האינטרנט של “הפניקס” קל מאוד לקבל הצעת מחיר לביטוח מכל סוג, והדרך אל ההצעה ברוב סוגי הביטוח לא “עטופה” במידע שיווקי, מסרים ואפילו הנחות. הנה רשימת הביטוחים עם פירוט מקוצר בנוגע למוצרים שאתם יכולים לרכוש בחברה:

ביטוח רכב

תמצאו באתר הפניקס אפשרות לרכישת ביטוח חובה, ביטוח צד ג’ וביטוח מקיף לרכב, ביטוח לנהג צעיר וביטוח “הפניקס זהיר” עם כיסויים מורחבים וללא השתתפות עצמית. הטבות ייחודיות של הפניקס ביטוח רכב: ביטוח רכב לפי הערכת החשיפה לסיכונים ובמחיר מתאים לסיכון; תשלום עבור תביעות בתוך 24 שעות; הרחבות ייחודיות והנחות לביטוחי רכב שני; רכבים חלופיים; ועוד.

המערכת החכמה של “הפניקס” תייצר הצעת מחיר עבורכם, בהתאם לנתונים שתמלאו בטפסים. דרך אתר האינטרנט תוכלו לא רק לרכוש ביטוח רכב על פי בחירתכם, אלא גם פרטים נוספים כמו: מגדר וגיל המבוטח, מספר ממוצע של קילומטרים שאתם נוהגים ברכב בשנה, סוג הרכב ומספר הרישוי שלו, ועוד.

בנוסף, תוכלו להפעיל ולהשתמש בביטוח שלכם בקליק אחד דרך האתר: באיתור שמאים ומוסכים; בהגשה ומעקב אחר תביעות; בכיסויים זמניים לנהג נוסף; ועוד.

ביטוח נסיעות לחו”ל

הפניקס Smart Travel מאפשרת תפעול מחו”ל באמצעות אפליקציה, כולל התייעצות עם רופא מישראל אונליין, מקוד רפואת חירום שיסייע לכם להתמודד עם כל מקרה רפואי כשאתם בארץ אחרת, ועוד.

ביטוח דירה

ביטוח מבנה, ביטוח תכולה וביטוח לטובת הלוואת המשכנתא שלכם, מוצעים ברכישה נוחה בקליק דרך הפניקס. המחירים נמוכים: החל משקל אחד ליום, וניתן להוסיף מרכיב של ביטוח השתתפות עצמית לכיסוי מלא מטעם חברת הביטוח במקרה של תביעה.

ביטוחי בריאות

הפניקס מציעה ביטוחי בריאות פרטיים שכוללים כיסוי כספי עבור טיפולים ותרופות שאינן בסל בהיקפים שונים; ביטוח תאונות אישיות; ביטוח סיעודי; וביטוח מחלות קשות. דרך האתר תוכלו לאתר נותני שירות ולנהל את הביטוח שלכם בקלות.

ביטוח חיים

תמצאו באתר הפניקס ביטוח למקרה פטירה (ריסק), ביטוח נכות ואבדן כושר עבודה וחבילות משולבות של ביטוחי חיים. מטרת הביטוחים לאפשר לכם “ראש שקט” במקרה של פגיעה ברמת ההכנסה – כך שבמקרה של חלילה אבדן כושר עבודה או מוות, לפחות הדאגה הזו תהיה מכוסה.

מוצרי השקעה

הפניקס מציעה גם שפע מוצרים להשקעה וחיסכון, ביניהם: קופות גמל וקופות גמל להשקעה, קרנות השתלמות, חיסכון לכל ילד (תכנית החיסכון מטעם המדינה), קרנות פנסיה, ניהול תיקי השקעה ושירותי ברוקראז’ (שני האחרונים מטעם אקסלנס, בית ההשקעות של הפניקס).

בצעו ב- קופת גמל להשקעה השוואה >

בחרו את הביטוח שלכם בחוכמה

בישראל בשנת 2018, אנחנו הישראלים בזבזנו מעל 13 מיליארדי שקלים – רק על ביטוחי בריאות פרטיים. אפשר להבין מכך, ששוק הביטוחים מגלגל הרבה כסף – ואתם רוצים לדעת, שאם כבר אתם משלמים סכוים חודשיים קרובים שנוגסים בהכנסה הפנויה שלכם – חשוב שתבחרו נכון. בין אם תבחרו לרכוש פוליסת ביטוח של חברת “הפניקס” או כל חברה אחרת – קראו חוות דעת, ביקורות וסקירות אובייקטיביות של לקוחות לפני שתבחרו; בדקו שהפוליסה שקיבלתם מתאימה לכם (אל תשכחו: טעות בפרטי הפוליסה עלולה לגרום לבעיה במקרה של תביעה!), ושמחיר הביטוח שהוצע לכם תחרותי והוגן.

קניתם ביטוח מחברת הפניקס? שתפו איתנו את חוות הדעת שלכם, מבטיחים שהביקורת שתכתבו תעזור למי שמחפשים את פוליסת הביטוח הבאה שלהם, לקבל החלטה זהירה וחכמה יותר!

מוצרים דומים

הפניקס – ביטוח דירה

הפניקס – ביטוח דירה

רוצה לקבל הצעה שווה לביטוח דירה מחברת הפניקס? הגעת למקום הנכון! תוך דקות תנחת אצלך הצעה משתלמת. רוצה להשוות את המחיר ביחס לחברות אחרות? איתנו, תקבל השוואה מדוייקת בלחיצת כפתור! כדאי לבדוק עכשיו!

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

ביטוח בריאות של הפניקס

ביטוח בריאות של הפניקס

חברת “הפניקס” היא לא חברה ישירה (אלא היא מוכרת פוליסות ביטוח בעיקר באמצעות סוכנים), ועם זאת, ניתן לקבל הצעה לביטוח בריאות ישירות מאתר האינטרנט של החברה. באתר תמצאו פירוט נרחב בנוגע לפוליסות ביטוח הבריאות של הפניקס, כולל ביטוח בריאות, וגם ביטוח תאונות אישיות וביטוח סיעודי – עליהם לא נרחיב את היריעה במסגרת המדריך הזה.

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

הפניקס – ביטוח רכב

הפניקס – ביטוח רכב

במדד השירות של חברות הביטוח, המפורסם באתר רשות שוק ההון, הביטוח, והחיסכון, הפניקס תופסת “מקום טוב באמצע” עם ציון של 81 נקודות בביטוח רכב מקיף (מקום שישי מתוך 13), וציון של 78 בביטוח רכב חובה (במקום השמיני מתוך 14).

0/5

מדד שירות הביטוח

0 סיקורי חברות

חברות דומות

passportcard חוות דעת + ביקורות 2024: יתרונות & חסרונות

passportcard חוות דעת + ביקורות 2024: יתרונות & חסרונות

לפספורטכארד ביטוח עם פטנט ייחודי שהופך את ביטוח הנסיעות שלהם הרבה יותר נוח לשימוש. הם לא זולים, קראו הלאה כדי לגלות מה הם מציעים, שאולי שווה את המחיר.

1.9230769230769231/5

מדד שירות הביטוח

26 סיקורי חברות

נטו תכנון פיננסי: חוות דעת & ביקורות והמלצות לשנת 2024

נטו תכנון פיננסי: חוות דעת & ביקורות והמלצות לשנת 2024

3.6666666666666665/5

מדד שירות הביטוח

18 סיקורי חברות

ליברה חוות דעת לשנת 2024:יתרונת וחסרונות +ביקורות אמיתיות

ליברה חוות דעת לשנת 2024:יתרונת וחסרונות +ביקורות אמיתיות

אין ספק שליברה מציעה מוצרי ביטוח ששווה לשקול.
הציונים הגבוהים במדד הביטוח, המחירים שזולים עד 50% יותר מהמחירים בחברות הביטוח הלא ישירות, היכולת לצבור ליברות והעצמאות בניהול הביטוחים שלכם – כל אלה מהווים יתרונות גדולים של ליברה, השחקנית החדשה בעולם הביטוחים.

2.0416666666666665/5

87.5 מדד שירות הביטוח

48 סיקורי חברות

wobi

wobi

לוובי יש הרבה מה להציע לכם – בעוד היא לא מציעה מוצרי ביטוח מששל עצמה, היא מאפשרת סקירת שוק והשוואת מחירים בקליק, בסביבה נוחה ויעילה. אם מצאתם את הביטוח שלכם – כל שנותר לכם לעשות הוא לרכוש את אותו הביטוח (את כל הפרטים תמלאו בטופס עוד לפני קבלת תוצאות השוואת המחירים, כמובן) היישר מהאתר של Wobi, בתהליך זריז ופשוט.

1.3333333333333333/5

מדד שירות הביטוח

36 סיקורי חברות

9000000 – 9 מיליון

9000000 – 9 מיליון

המחירים הכי נמוכים וכל ההנחות, ההטבות וההצעות המיוחדות שתמצאו דרך 9000000, חברת ביטוח מאותו בית אם כמו גם ביטוח ישיר.
השוו עכשיו!

3/5

מדד שירות הביטוח

2 סיקורי חברות

מגדל חברה לביטוח

מגדל חברה לביטוח

מגדל החזקות, ביטוח ופיננסים היא חברה ציבורית בישראל, הנסחרת בבורסה. היא מציעה מגוון נרחב של ביטוחים (שנפרט אודותיהם בהמשך) ובנוסף לביטוחים גם מותרי חיסכון והשקעה, קרנות חיסכון לפנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות, שירות ניהול תיקי השקעות, ועוד.

5/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

1 סיקורי חברות

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים

מנורה מבטחים מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוח רכב, ביטוחי נכסים, ביטוחי חיים ובריאות, ביטוחי נסיעות לחו”ל, ביטוחים לעסק ועוד (כמובן שנפרט בהמשך, כולל הטבות ופרטים חשובים נוספים). לצד מוצרי הביטוח, כאמור, מציעה החברה גם מוצרי חיסכון והשקעה, כמו קופות גמל להשקעה, תכניות חיסכון לפנסיה, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, ועוד הרבה.

1.2222222222222223/5

72.88/100 מדד שירות הביטוח

18 סיקורי חברות

ביטוח הראל

ביטוח הראל

חברת הראל מציעה שפע של מוצרי ביטוח, ביניהם ביטוחי דירה ורכוש, ביטוחי רכב, ביטוחי בריאות, ביטוח עסק, ביטוח נסיעות לחו”ל, ועוד. בתחום הפיננסים חברת הראל מציעה ניהול קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, חיסכון לכל ילד, משכנתא הפוכה, ניהול תיקי השקעות, ועוד. 

3/5

70.5/100 מדד שירות הביטוח

2 סיקורי חברות

הכשרה חברה לביטוח

הכשרה חברה לביטוח

רכשתם לאחרונה ביטוח מטעם חברת הביטוח הכשרה? יש לכם ביקורת בונה, חוות דעת או המלצה למי שירכשו פוליסות ביטוח של החברה בעתיד? כיתבו לנו, ונשמח לפרסם את חוות הדעת שלכם, לשירות הכלל!

1.8/5

72.8/100 מדד שירות הביטוח

5 סיקורי חברות

כלל ביטוח

כלל ביטוח

כלל ביטוח, שבעלי המניות העיקריים שלה הם אי. די. בי חברה לפיתוח (45%) ובנק הפועלים (10%), מציעה מוצרי ביטוח רבים ושונים, שמייד נסקר בהרחבה. לצד מוצרי הביטוח, החברה מציעה גם מוצרי חיסכון (כמו קרנות גמל, תכניות פנסיה, קרנות השתלמות ועוד), הלוואות ומשכנתאות.

3/5

75.5 / 100 מדד שירות הביטוח

5 סיקורי חברות