4 דברים שחייב לבדוק לפני שבוחרים להשקיע בקופת גמל לפי תיקון 190

לחץ על הכפתור למטה כדי לקבל את המדריך 4 דברים שחייב לבדוק לפני שבוחרים להשקיע בקופת גמל לפי תיקון 190, ובנוסף גם טיפים מועילים ומידע לגבי השקעות ופרישה.
שלב

הצהרת מפרסם
אתם במקום הראשון. כל הזמן.
שואלים אותנו – "מה האינטרס שלכם בווייזר"? ואנחנו עונים – אתם. האינטרס שלנו הוא להגיש לכם מידע ברור, בשפה שכל אחד יכול להבין ובאופן אובייקטיבי לחלוטין. כך שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

לא אכפת לנו מאיזה גוף תבחרו לממש את ההצעה, כל עוד תבינו למה אתם נכנסים, מהם התנאים ואיך אתם יכולים לחסוך. את כל זה אנחנו מגישים לכם ללא עלות וללא התחייבות.

ובכל זאת, מה יוצא לנו מזה? בכל פעם שאתם משאירים פרטים באתר, הגופים השונים (השותפים שלנו) מתחרים על הכיס שלכם. ומה אנחנו מקבלים? עמלה קטנה מהגוף הפיננסי. לא מכם.

אז אנחנו מצהירים: הדרך בה אנו מרוויחים עמלה מהשותפים שלנו לעולם לא תבוא על חשבונכם. כל המידע המוצג באתר נשאר תמיד ולנצח נצחים אובייקטיבי ונטול הטיות.
אין להסתמך על תוכן הכתבה כתחליף לייעוץ מקצועי כלשהו ו/או המלצה כלשהי לרכוש שירות ו/או מוצר של צד ג'. על הקורא לעשות בדיקות בעצמו לפני החלטתו להתקשר בהסכם מחייב כלשהו עם ספק השירות או המוצר.
wiser logo

אנא תן לנו להתאים באופן אישי עבורך את החוויה

מלא את השם המלא שלך בבקשה

תודה, !

אנא מלא את כתובת המייל שלך למטה

עד כמה אתה בטוח בתוכנית הפיננסית שלך לטווח הרחוק, ?

בבקשה בחר אופציה אחת

בטוח מאוד
בטוח בערך
לא בטוח
אין לי תכנית

להערכתך, כמה שנים אתה רחוק מהפרישה לפנסיה?

בבקשה בחר אופציה אחת

פרשתי כבר
1-4 שנים
5-9 שנים
10-19 שנים
מעל 20 שנים

סמן בערך את סך שווי הכספים בקופות הגמל, קרנות השתלמות וחסכונות נזילים בבנק

בבקשה בחר אופציה אחת

מתחת ל-100 אלף ש"ח
בין 100-300 אלף ש"ח
בין 300-500 אלף ש"ח
בין 500-999 אלף ש"ח
בין 1-4.9 מיליון ש"ח
מעל 5 מיליון ש"ח

כמעט סיימת!

אנא בחר את אזור מגוריך

הגליל והגולן
חיפה והקריות
המרכז והשרון
מודיעין והסביבה
אריאל והשומרון
ירושלים והסביבה
אשקלון
אשדוד והסביבה
באר שבע והסביבה
ערבה ואילת

שלב אחרון!

אנא רשום למטה מספר טלפון תקין

לעולם לא מזיק לקבל חוות דעת שניה לגבי התכנית לעתיד הפיננסי שלך.

הקודם
הבא

לא חלה עליך חובה חוקית למסור לנו את המידע אולם אם לא תעשה כן, לא נוכל לספק לך את השירות אותו ביקשת.

מדיניות פרטיות צור קשר

חברת גט וייזר אינה חברה לייעוץ/שיווק השקעות ו/או פנסיוני ו/או לייעוץ/שיווק. התכנים אינם מהווים ייעוץ או המלצה לביצוע פעולה בנייר ערך ו/או מכשירים פיננסיים אחרים, ואין לראות בהם תחליף לייעוץ השקעות ו/או ייעוץ פנסיוני המתחשב בצרכיו הייחודיים של כל אדם. כן יובהר, כי התכנים, ההצעות והמידע המוצגים באתר נאספים ממקורות מידע רבים ומגוונים, לחברה אין שליטה על מקורות המידע ולפיכך החברה איננה נושאת באחריות או ערבה לטיב המידע, מהימנותו ו/או לנכונותו ו/או לתקפותו ו/או לשלמותו ו/או לדיוקו ו/או להתאמתו לכל מטרה שהיא. במידה ויתגלה אי דיוק או טעות במידע אשר באתר, יש להודיע על כך לחברה כדי שתוכל לתקנו. בכל מקרה בו תתגלה סתירה בין הנתונים והמידע המתפרסמים באתר לבין נתונים המופיעים בפרסומים רשמיים או מקוריים בכתב, יחשב החומר בפרסומים הרשמיים והמקוריים בכתב כנכון. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו – עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית.

הפרטיות שלך חשובה לנו מאוד

לחץ כאן בכדי לצפות במדיניות הפרטיות שלנו.